AR0805FR-0710ML
MFR.Part #
AR0805FR-0710ML
JLCPCB Part #
C4140181
Description
-55℃~+155℃ 10MΩ 125mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS