RR1220P-364-D
MFR.Part #
RR1220P-364-D
JLCPCB Part #
C2092555
Description
-55℃~+125℃ 100V 100mW 360kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS