AR0805FR-07910RL
MFR.Part #
AR0805FR-07910RL
JLCPCB Part #
C5948292
Description
-55℃~+155℃ 125mW 910Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS