AHP50AJB-20R
MFR.Part #
AHP50AJB-20R
JLCPCB Part #
C1568789
Description
20Ω 50W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS