AHA25AFB-191R
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AHA25AFB-191R
JLCPCB Part #
C1568254
Package
Plugin
Description
191Ω 25W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS