RT0805WRB0782K5L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT0805WRB0782K5L
JLCPCB Part #
C4349169
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 82.5kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS