AF122-FR-076K49L
MFR.Part #
AF122-FR-076K49L
JLCPCB Part #
C1735381
Description
2 4 6.49kΩ 62.5mW ±1% ±200ppm/℃ 0402x2 Resistor Networks, Arrays ROHS