YC164-FR-071K37L
MFR.Part #
YC164-FR-071K37L
JLCPCB Part #
C875286
Description
1.37kΩ 4 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS