AA1206FR-0790K9L
MFR.Part #
AA1206FR-0790K9L
JLCPCB Part #
C2113844
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 90.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS