RT0603BRD07312RL
MFR.Part #
RT0603BRD07312RL
JLCPCB Part #
C861316
Description
-55℃~+155℃ 100mW 312Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS