MFR200FRF52-3M92
MFR.Part #
MFR200FRF52-3M92
JLCPCB Part #
C1776125
Description
-55℃~+155℃ 2W 3.92MΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS