RSF5SSJT-73-160R
MFR.Part #
RSF5SSJT-73-160R
JLCPCB Part #
C1394092
Description
-55℃~+155℃ 160Ω 5W Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D6.5xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS