RT1206BRB07187KL
MFR.Part #
RT1206BRB07187KL
JLCPCB Part #
C5896498
Description
-55℃~+155℃ 187kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS