AF0603FR-075K62L
MFR.Part #
AF0603FR-075K62L
JLCPCB Part #
C4173499
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.62kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS