AF0603DR-07240RL
MFR.Part #
AF0603DR-07240RL
JLCPCB Part #
C2106179
Description
-55℃~+155℃ 100mW 240Ω 75V Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS