SR1210FR-7W22RL
MFR.Part #
SR1210FR-7W22RL
JLCPCB Part #
C7319677
Description
-55℃~+155℃ 1W 22Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS