AF0603DR-0710K2L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AF0603DR-0710K2L
JLCPCB Part #
C4067584
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 10.2kΩ 100mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS