RC2512FK-0743RL
MFR.Part #
RC2512FK-0743RL
JLCPCB Part #
C878048
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 43Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS