AF0402FR-07332RL
MFR.Part #
AF0402FR-07332RL
JLCPCB Part #
C723417
Description
-55℃~+155℃ 332Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS