AC0805FR-7W11KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AC0805FR-7W11KL
JLCPCB Part #
C20142738
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 11kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS