AT0402CRD0751K1L
MFR.Part #
AT0402CRD0751K1L
JLCPCB Part #
C2142700
Description
-55℃~+155℃ 50V 51.1kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS