AC2512DK-07150RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AC2512DK-07150RL
JLCPCB Part #
C5546679
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 150Ω 1W Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS