AA0603FR-0724RL
MFR.Part #
AA0603FR-0724RL
JLCPCB Part #
C3949561
Description
-55℃~+155℃ 100mW 24Ω Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS