AC1206JR-074K7L
MFR.Part #
AC1206JR-074K7L
JLCPCB Part #
C229954
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 4.7kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS