CFR200JR-73-240R
MFR.Part #
CFR200JR-73-240R
JLCPCB Part #
C3382933
Description
-55℃~+155℃ 240Ω 2W Carbon Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS