AC1206FR-0710ML
MFR.Part #
AC1206FR-0710ML
JLCPCB Part #
C229277
Description
-55℃~+155℃ 10MΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS