AC0603FR-075K23L
MFR.Part #
AC0603FR-075K23L
JLCPCB Part #
C227977
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.23kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS