AC0603FR-0734K8L
MFR.Part #
AC0603FR-0734K8L
JLCPCB Part #
C227830
Description
-55℃~+155℃ 100mW 34.8kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS