FMP300FRF73-383K
MFR.Part #
FMP300FRF73-383K
JLCPCB Part #
C1761559
Description
-55℃~+155℃ 383kΩ 3W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS