AC0603DRE071K05L
MFR.Part #
AC0603DRE071K05L
JLCPCB Part #
C20141883
Description
-55℃~+155℃ 1.05kΩ 100mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS