AT0603DRE071K05L
MFR.Part #
AT0603DRE071K05L
JLCPCB Part #
C2106152
Description
-55℃~+155℃ 1.05kΩ 100mW 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS