AA1206FR-07511KL
MFR.Part #
AA1206FR-07511KL
JLCPCB Part #
C4264321
Description
-55℃~+155℃ 250mW 511kΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS