AA0603FR-0714R3L
MFR.Part #
AA0603FR-0714R3L
JLCPCB Part #
C2100944
Description
-55℃~+155℃ 100mW 14.3Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS