RT1206CRE071K91L
MFR.Part #
RT1206CRE071K91L
JLCPCB Part #
C1356939
Description
-55℃~+155℃ 1.91kΩ 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS