RT0805WRC0742R2L
MFR.Part #
RT0805WRC0742R2L
JLCPCB Part #
C4217391
Description
-55℃~+155℃ 125mW 42.2Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS