AA0402DR-0718RL
MFR.Part #
AA0402DR-0718RL
JLCPCB Part #
C20141122
Description
-55℃~+155℃ 18Ω 63mW Thick Film Resistor ±0.5% ±150ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS