XRT953B77-102MHSYL35
MFR.Part #
XRT953B77-102MHSYL35
JLCPCB Part #
C22467565
Package
Plugin,D=11.5mm
Description
1mH@1kHz 2 900mA 插件,D=11.5mm Common Mode Filters ROHS