JCB0324D12
Extended
Manufacturer
XP Power
MFR.Part #
JCB0324D12
JLCPCB Part #
C6972802
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1.5kV 125mA 12V 18V~36V 2 3W 80% DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS