JTE0348D15
MFR.Part #
JTE0348D15
JLCPCB Part #
C7291860
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1.5kV 100mA 15V 18V~75V 2 3W 81% DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS