BYT79X-600PQ
MFR.Part #
BYT79X-600PQ
JLCPCB Part #
C256417
Package
TO-220AC
Description
1 Independent 1.1V@15A 15A 1uA@600V 50ns 600V TO-220AC Fast Recovery / High Efficiency Diodes ROHS