BTA202W-1000ETF
Extended
Manufacturer
WeEn Semiconductors
MFR.Part #
BTA202W-1000ETF
JLCPCB Part #
C17328367
Package
SC-73
Description
10mA 1V 1kV 25mA 2A SC-73 Thyristors (SCR)/Modules ROHS