WR12X7322FTL
MFR.Part #
WR12X7322FTL
JLCPCB Part #
C368302
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 73.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS