YSPI1770Y-470M
MFR.Part #
YSPI1770Y-470M
JLCPCB Part #
C41405840
Package
SMD,18x17.2mm
Description
38.5mΩ 47uH 7A 9A Molded Inductor ±20% SMD,18x17.2mm Power Inductors ROHS