Y4045100R000A0W
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y4045100R000A0W
JLCPCB Part #
C4228493
Package
0505
Description
-55℃~+150℃ 100Ω 50mW ±0.05% ±2ppm/℃ 0505 Chip Resistor - Surface Mount