Y4045180R000B0W
MFR.Part #
Y4045180R000B0W
JLCPCB Part #
C4191321
Description
-55℃~+150℃ 180Ω 50mW ±0.1% ±2ppm/℃ 0505 Chip Resistor - Surface Mount