Y472530R0000T9L
MFR.Part #
Y472530R0000T9L
JLCPCB Part #
C3572411
Package
Plugin,D9.5xL15.9mm
Description
-55℃~+125℃ 30Ω 750mW Metal foil resistor ±0.01% ±0.2ppm/℃ Plugin,D9.5xL15.9mm Through Hole Resistors ROHS