P0805Z6981LNT
MFR.Part #
P0805Z6981LNT
JLCPCB Part #
C4252446
Description
-55℃~+155℃ 200mW 6.98kΩ Thin Film Resistor ±0.01% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS