Y1168120R000T9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y1168120R000T9L
JLCPCB Part #
C4344954
Package
SMD,7.3x4.3mm
Description
-55℃~+175℃ 120Ω 600mW Metal Foil Resistor ±0.01% ±0.5ppm/℃ SMD,7.3x4.3mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS