Y174524R9000B3R
MFR.Part #
Y174524R9000B3R
JLCPCB Part #
C4198125
Package
SMD,6x3.2mm
Description
-55℃~+175℃ 24.9Ω 250mW ±0.1% ±0.2ppm/℃ SMD,6x3.2mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS