Y162824K0000T0R
MFR.Part #
Y162824K0000T0R
JLCPCB Part #
C4225041
Description
-55℃~+150℃ 24kΩ 750mW Metal Foil Resistor ±0.01% ±0.2ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount